System Doradztwa Stypendialnego Skrzydlate Studia

Celem projektu Skrzydlate Studia jest pokazanie, że można studiować inaczej, że studia to niekoniecznie życie od sesji do sesji, lecz niesamowita szansa, którą po prostu trzeba wykorzystać.

W tym sensie Skrzydlate Studia to promocja aktywnego i otwartego studiowania, a więc studiowania wypełnionego zagranicznymi stypendiami, stażami, a także innymi aktywnościami z tego obszaru.

Skrzydlate Studia to konkretna propozycja dla wszystkich tych, którym nie są obce aktywność, kreatywność i ciekawość świata.

Jak to działa?

Skrzydlate Studia to bardzo prosty system.

Po pierwsze internet.

Na stronie www.skrzydlatestudia.pl zamieszczona została opracowana baza stypendiów i staży. Znajduje się tam już ponad 600 ofert, z kilkudziesięciu krajów z całego świata. Każda z zamieszczonych na stronie ofert jest precyzyjnie skatalogowana. Wyróżniliśmy te informacje, z którymi warto się zapoznać, aby poważnie zacząć myśleć o wyjeździe na stypendium.

Po drugie doradca stypendialny.

Zdarza się, że wielość i różnorodność propozycji sprawia kłopot. Tu swoją wiedzą i pomocą służy Doradca Stypendialny. Kontaktować się można wysłając aplikację za pomocą zamieszczonego na stronie kwestionariusza lub mailem, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Zapraszamy WSZYSTKICH, tych już zdecydowanych jak i tych, którzy wciąż jeszcze się wahają. Wyjazd na stypendium zagraniczne lub staż to szansa, cenne doświadczenie i niesamowita przygoda. Wyjazd na wczesnym etapie kariery, czy to naukowej czy zawodowej, może się stać dźwignią kariery, a na pewno pomoże rozwinąć skrzydła, zarówno na uczelni, jak też w dalszej pracy zawodowej!

Przyjdź i przekonaj się, jak niewiele trzeba, aby dostrzec nowe horyzonty!

Sprawdźcie sami – to nic nie kosztuje – Skrzydlate Studia działają non profit!

ZAPRASZAMY!

www.skrzydlatestudia.pl

 

www.facebook.com/SkrzydlateStudia

Wszelkie prawa zastrzeżone © Polityka i Dypolomacja 2013 | Projekt i wykonianie Jerzy Waśko Studio graficzne Kraków
Menu