Zarząd Fundacji

  Marcin Przydacz - ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiował także stosunki międzynarodowe i filozofię na UJ. Stypendysta Uniwersytetu „La Sapienza” w Rzymie oraz NaUKMA „Mohylanka” w Kijowie. Absolwent Szkoły Prawa Włoskiego i Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Odbył staże m.in. w Polskim Instytucie Kultury w Rzymie, Wydziale Promocji Handlu Ambasady RP we Włoszech, Wydziale Prasy Ambasady RP na Ukrainie i międzynarodowych kancelariach prawnych. Współpracował z Klubem Jagiellońskim oraz Fundacją Republikańską. Od 2009 r. aplikant adwokacki w Krakowskiej Izbie Adwokackiej. Prezes Fundacji Dyplomacja i Polityka.
Mieszko Pawlak (ur. 1985) - absolwent politologii i student filozofii na Uniwersytecie Jagiellońskim, doktorant na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
  Alicja Majewska - wilnianka, doktorantka w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ. Absolwentka politologii i ekonomii. Interesuje się ekonomi polityczną i kwestiami tożsamości mieszkańców pogranicza.
   
   
   
Wszelkie prawa zastrzeżone © Polityka i Dypolomacja 2013 | Projekt i wykonianie Jerzy Waśko Studio graficzne Kraków
Menu